. Ma Auguszta napja van.
MOL- Pick Szeged: A Mezőkövesd sem jelentett gondot
2014-11-18 20:51:45

Álmosan kezdett a Tisza-parti gárda, a hazaiak gyors gólokat szereztek az első percekben, Ancsin, Ilyés és Prodanovics góljaival tudott a Pick egyenlíteni a 7. percben. A következő percekben sem sikerült átvenni a vezetést, a hazaiak rendre vezettek 1-2 góllal, csak Balogh, Ilyés és Vranjes góljainak volt köszönhető, hogy tudta tartani a lépést a listavezető. A félidő végén vezetett először a Szeged, Balogh villanásainak köszönhetően a 30. percben vezetett először a Pick, 12-13-as eredménnyel mentek a csapatok az öltözőbe.

A második félidő elején úgy tűnt, hogy Pastor mester alaposan rendet tett a fejekben, hiszen az első percekben gyorsan három gólra növelték Baloghék az előnyüket. Mindégia és Parrondo is remekelt, Wyszomirski kapusteljesítménye is alaposan feljavult az első félidőhöz képest. Az 52. percben Prodanovics góljával már 20-25-re vezetett a Szeged, a meccs hátralévő részében még kettővel tudta növelni előnyét, így 6 gólos győzelemmel (26-32) őrzik első helyüket a bajnokságban.

Mezőkövesd-MOL-Pick Szeged 26-32 (13-14)
Férfi kézilabda NB I, 14. forduló. Mezőkövesd, 800 néző. Vezette: Hargitai, Markó.
Mezőkövesd: VOLAREVIC - Vaszics 2, Dzono 2, CUZIC 6, Grünfelder, Lókodi 4, Szepesi 1. Csere: Sipos (kapus), Radnic 2, Trivkovic 1, PAVLOVIC 4, Terenyi 2, Pálos 1, Molnár 1. Vezetőedző: Skaliczki László.
MOL-Pick Szeged: Wyszomirski - Prodanovics 4/2, Blazevic 1, Zubai 3, ILYÉS 3, Vadkerti 1, Mindegía 3. Csere: Ancsin 3, Vranjes 3, BALOGH 7/3, PARRONDO 4, Källman, Urbán. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Hétméteres: -, ill. 6/5.
Kiállítás: 4, ill. 4 perc.

Utoljára frissítve: 2014-11-18 20:52:42